Templars of Doom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Templars of Doom

World of Warcraft Guild - Templars of Doom
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 req(admins): registrace na forko

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
eoli
Anonymní
Anonymous



req(admins): registrace na forko Empty
PříspěvekPředmět: req(admins): registrace na forko   req(admins): registrace na forko Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 10:59 pm

Kdyz jsem se chtel regnout na forko a pouzil jsem nick, ktery pouzivam na vsech forech (maaagooor)
tak jste mi to nepotvrdili. Tak jsem se prvne nastval a ze na tu registraci kaslu. Ted jsem si to teda
rozmyslel,  a ze si teda zaregistruju eoli (i kdyz me to pekne se*e), ale zas me to hlasi, ze muj mail
ma pouzitej jinej uzivatel.

Tak to prosim nejak poreste. Idealne bych chtel potvrdit registraci co a mam a do popisu si dam
postavy.

diky

maaagooor
(eoli)
Návrat nahoru Goto down
Anndy
Admin
Admin
Anndy


Male Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 31. 03. 07

req(admins): registrace na forko Empty
PříspěvekPředmět: Re: req(admins): registrace na forko   req(admins): registrace na forko Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 12:41 pm

Kouknu se na to ...
Návrat nahoru Goto down
https://templars.123.st
Anndy
Admin
Admin
Anndy


Male Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 31. 03. 07

req(admins): registrace na forko Empty
PříspěvekPředmět: done   req(admins): registrace na forko Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 12:51 pm

Tak jsem smazal uživatele magor ... měl by ses teď bez problémů zaregistrovat. Je mi líto, že tě trápí nickname, ale já sám tu mám herní jméno i když všude jinde používám jiný. Ale je to gildovní fórum, tak je to pro naši lepší orientaci. Díky za pochopení.
Návrat nahoru Goto down
https://templars.123.st
Snorri
Admin
Admin
Snorri


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 37
Registration date : 31. 03. 07

req(admins): registrace na forko Empty
PříspěvekPředmět: Re: req(admins): registrace na forko   req(admins): registrace na forko Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 4:27 pm

Vanion..co? ja? kde?! proc??? ... ehm ... na me se nekoukejte Very Happy, aspon nekdo tu kazi tu dobrou orientaci king lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





req(admins): registrace na forko Empty
PříspěvekPředmět: Re: req(admins): registrace na forko   req(admins): registrace na forko Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
req(admins): registrace na forko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Templars of Doom :: Public chat :: Public (fun) chat-
Přejdi na: